در باره ما

اطلاعات كلي
شركت سپندفرشهر يك شركت ساخت و ساز مهندسي مي باشد و با در اختيار داشتن گروه هاي متخصص و مجرب توانايي ارائه خدمات و روشهاي كاربردي جهت حل مشكلات موجود در حوزه هاي گوناگون مديريت پروژه ، فني و مهندسي ، كارشناسي ، ساخت و نصب تجهيزات ، لوله كشي ، سازه و تاسيسات ، برق و ابزار دقيق پروژه هاي نفت و گاز را دارا مي باشد.


فعاليت ها و خدمات
ارائه كليه خدمات فني و مهندسي ، ساخت و ساز و مديريت پروژه هاي نفت و گاز فعال كه شامل سازه هاي فلزي، لوله ، فرايند، ابزار و تجهيزات ، الكترونيكي ، ايمني ، طراحي پايپينگ ، آناليز جريان لوله ها ، حمل و نصب مي باشد .

خدمات پروژه
گروه خدمات پروژه در زمينه مديريت ، شاخه اي از
 ssic مي باشد . اين گروه متخصص و ناظر با بكار بردن فنون مختلف و انجام امور بصورت منسجم ومنظم سبب اعتماد و اطمينان كارفرما مي شوند. پرسنل اين شركت معتقد به انجام كار بر طبق اصول استاندارد و ملاحظات زيست محيطي در صنعت نفت و گاز مي باشند بنابراين در كليه مراحل ساخت و نصب ، مواد و تجهيزات بكار رفته در پروژه ، مديريت و كنترل مي گردد.
اين گروه با احساس مسئوليت در قبال كارفرمايان خويش ، كارهاي نصب را همچون امور تعميراتي به شايستگي انجام مي دهد. ............................................................................................................
سيستم مديريت پروژه
مديريت پروژه با بهره مندي از افراد متخصص و مجرب در زمينه لوله كشي ،سازه ، مكانيك ، الكترونيك ،فني و مهندسي ،صنعتي و شيميايي ، طراح و سازنده شروع به كار نم.ده و اعضاء هيئت
 ssicشامل تعدادي از افراد متخصص ، مستعد و محترم صنعتي مي باشند كه همچون كارشناساني زبده و منحصر بفرد كار مي كنند. گروه ssic
پروژه هايي در ابعاد گوناگون را پذيرفته كه دقت بالاي اين گروه به كاهش زمان و كاهش هزينه ساخت و نيز اجرا با كيفيت بالا و تضمين خدمات انجام شده كمك مي كند. اين دقت در ساخت حاصل سالها تجربه افراد گروه مي باشد .

زمانيكه سرعت به اتمام رساندن پروژه ها از اهميت ويژه اي برخوردار است اطمينان داريم در فرجه داده شده با ساخت در سايت ، كار با كيفيتي مناسب ارائه مي دهيم .  تجربه هاي متعدد كه در كنار پروژه هاي سنگين كسب شده به گروه  ssicتوانايي انجام سريع پروژه ها با صرفه جويي در زمان و هزينه را مي دهد.

 


نرم افزارهاي مهندسي
 اين شركت در پروژه ها از نرم افزارهاي مناسب در زمينه طراحي سازه ، لوله كشي ، الكتريكي، طراحي
HVAC ,PDMS,CAESER,PDS,AUTO CAD,AUTO PLANT,CAD WORX,CAD PIPE بهره مي گيرد
AUTO PIPE
اين نرم افزار به آساني با استفاده از ورودي و خروجي هاي ويندوز، تجسم گرافيكي به همراه توانايي ارائه طرح هاي تحليلي كه مشابه آن در برنامه ديگري موجود نيست ، جهت بررسي سيستم هاي جديد يا موجود بكار برده مي شود. اين نرم افزار به كاربران امكان بررسي فشار ساپورت ، كدهاي فشار لوله كشي(18 كد) ، فشار لوله ها بر روي تجهيزات جهت حالت هاي متعدد را مي دهد .

ZENPIPE

برنامه اي جهت محاسبه استاتيك و ديناميك هاي موجود در اجراء خطوط لوله جهت كنترل فشار،درجه حرارت ، وزن و ديگر فشارها مي باشد.تمام كدهاي گزارش شده منطبق بر كدهاي
ANSI مي باشد.  B31.3, B31.1, B31.4, B31.8 بعلاوه ASME 111 كه به دو گروه درجه 1و2 تقسيم مي شوند.
PRIMAVERRA
نقشه كشي ، كنترل و مديريت پروژه شامل زمانبندي، منبع تخصيص تراز كردن ، كنترل هزينه  و ..... خروجيهاي اين نرم افزار شامل برناتمه زمان بندي ، نمودار گرافيكي و غيره مي باشد .

 

مسئوليت طراحي و تهيه بسياري از آيتم هاي پيشرفت كار بر عهده پيمانكار ساخت مي باشد . ما مفتخريم پرسنل و كاركنان اين شركت ، افرادي متخصص و مجري در حيطه كاري خويش ميباشندتوانمندي ها در زمينه پروژه ها  سازه : اين شركت داراي يك گروه متخصص در زمينه ساخت مي باشد كه پس آماده سازي و كنترل و با تضمين كار ساخته شده آن را نصب و به كارفرما تحويل مي دهد.لوله كشي : شامل نصب روي زمين و زير زمين ، انجام تست هيدروستاتيك ، برخورداري از جوشكاري كد ، انجام تعميرات و ملاحظات محيطي در حيطه كليه لوله هاي موجود در صنعت نفتو گاز اعم از كربن استيل ، آلْياژي ، P.V.C و ... گروهي مجرب كه امور متبط با لوله كشي در پروژه ها را با پشتكار از مراحل طراحي تا ساخت پروژه  وas Built نمودن خطوط نفت و گاز بصورت بومي و بين المللي انجام مي دهند . ما به پرسنلمان در زمينه بازرسي فيزيكي ، سنجش ابزار ، مطالعه و بازبيني اسناد ، ارزيابي و تخمين اقتصادي سيستم هاي خطوط لوله آموزش مي دهيم . با اصلاح آموخته ها ، توانايي استفاده از اسناد و نقشه ها و هماهنگ نمودن تغيرات اعمال شده با اسناد را در پرسنل بوجود مي آوريم .ما در زمينه هاي نوين طراحي و امور فني و مهندسي لوله كشي داراي تجاربي همچون امكان اجراي طراحي ، طراحي مقدماتي ، جزئيات طراحي سيستم هاي جديد لوله كشي مطابق با استاندارد هاي محلي و بين المللي مورد نياز مي باشيم . تمامي جزئيات ساخت يك ساپورت فني شامل مسير انتخاب شده ، هماهنگي بيولوژيكي و تربيتي و تعيين طبقه بندي خطوط لوله ( خطوط گاز و سيالات مختلف) رعايت مي شود.
 


گزارش پروژه هاي انجام گرفته

گزارش پروژه ها